O mnie

O mnie

Paweł Gudel

Pracę w kancelarii prawnej rozpocząłem już na wczesnym etapie studiów na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku w 2013 r. Wpis na listę radców prawnych uzyskałem w październiku 2020 r. Od chwili rozpoczęcia pracy, nieustannie rozwijam się i zdobywam doświadczenie, świadcząc pomoc prawną dla biznesu oraz osób indywidualnych.

Posiadam duże doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych. Przez wiele lat pomagałem w świadczeniu pomocy prawnej, zajmując się szeroko pojętą problematyką gospodarczą i handlową oraz odszkodowawczą. Zajmuję się obsługą podmiotów z branży spożywczej, budowlanej, turystycznej oraz wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych. W kręgu moich zainteresowań i specjalizacji pozostają sprawy związane również z ochroną danych osobowych oraz obsługą branży kreatywnej oraz e-commerce, a co za tym idzie, także z prawem własności intelektualnej i prawem autorskim. Jestem Inspektorem Ochrony Danych oraz audytorem wewnętrznym normy PN-EN ISO/IEC 27001:2017.

Moja praca

W swojej pracy kieruję się zawsze zasadą wyszukiwania rozwiązań najkorzystniejszych dla klienta. Staram się pracować w taki sposób, by otworzyć klientowi wiele drzwi do wcześniej zamkniętych i niedostępnych obszarów biznesu. Zabezpieczam interesy, przewiduję możliwości, eliminuję problemy i przeszkody. Doradzając klientom staram się zawsze uwzględniać potrzeby i zapatrywanie klienta oraz pomijać zbędne detale, nie mające znaczenia dla sukcesu danej sprawy.